Elektroniskais būvdarbu izcenojumu katalogs - „eBIK 2014”

Sadarbībā ar SIA „MV Project”, esam sagatavojuši „Būvdarbu izcenojumu kataloga” (BIK) elektronisko versiju „eBIK 2014”. „eBIK 2014” cenas pēdējo reizi ir atjaunotas 2012. gada Jūlija mēnesī, attiecīgi 2014. gadā konvertētas uz Euro valūtas cenām.

„eBIK 2014” ir savietojams ar datorprogrammas „Tāmēšanas sistēma būvniecībā” versijām 2009.3 un jaunākām. Tas nozīmē, ka attiecīgo versiju lietotāji var iegādāties un uzstādīt „eBIK 2014”, un lietot to kā vēl vienu normatīvu datu bāzi. Datorprogrammas klientiem, kas izmanto vecākas tāmēšanas programmas versijas, jāiegādājas datorprogrammas 2014. versija.

Ja vēl neesat datorprogrammas „Tāmēšanas sistēma būvniecībā” lietotājs, tad uzstādot „eBIK 2014”, jūs iegūsiet datorprogrammas pārlūku, kas nodrošina iespēju sastādīt lokālo tāmju dokumentus, eksportēt tos uz Microsoft Excel, uzstādīt nepieciešamās pieskaitāmas izmaksas, LBN 501-06 "Būvizmaksu noteikšanas kārtība" projektā noteiktās izdruku formas, kā arī iespēju veidot individuālu normatīvu, klientu un cenu datu bāzes. Ja nepiecieciešams plašāks datorprogrammas iespēju klāsts, iepazīstieties ar datorprogrammas versiju iespējām šeit.

„eBIK 2014" cenas skatīt šeit.
"eBIK" uzstādīšana
Lai uzstādītu "eBIK", veicami šādi soļi:
1. Būvdarbu izcenojumu kataloga "eBIK" datu bāzes uzstādīšana, spiežot ekrāna pogu "Uzstādīt".
2. Sazinieties ar SIA "D Kubs" pa tālruni 67816048, lai saņemtu reģistrācijas koda otro daļu.

Lai uzstādītu datorprogrammu „Tāmēšanas sistēma būvniecībā” un "eBIK", veicami šādi soļi:
1. Esošās datorprogrammas versijas atinstalēšana (esošajiem klientiem, kas lieto kādu no iepriekšējām programmas versijām).
2. Datorprogrammas „Tāmēšanas sistēma būvniecībā” uzstādīšana.
3. Būvdarbu izcenojumu kataloga eBIK datu bāzes uzstādīšana (nevis atsevišķas eBIK programmas).
4. Pēc instalācijas, veicot reģistrāciju, ir vēlams būt aktīvam interneta pieslēgumam, lai programma varētu automātiski iegūt reģistrācijas kodu.

Versiju salīdzinājums

Lai piemeklētu visatbilstošāko programmas versiju, aicinām iepazīties ar tās iespējām

Cenas

Ja programmas piedāvātā funkcionalitāte ieinteresēja, iesakām apskatīt cenu sadaļu