Datorpgrogrammas studentu versija

Datorprogrammas studentu versija ir paredzēta būvniecības nozares studentiem, kas vēlas iepazīt programmu un izstrādāt tāmes, laika grafikus, kas ir nepieciešami dažādu studiju darbu un projektu izstrādei.

Versijas funkcionalitāte

Studentu versijas funkcionalitāte ir analoga datorprogrammas pamata versijai. Ir pieejamas visas pamata izdrukas, kā arī izdrukas pēc LBN 501-15 formas, kurās norādīts, ka tāme sastādīta studentu versijā

Kā iegūt studentu versiju

Lai iegūtu studentu versiju, nepieciešams nosūtīt pieteikuma epastu, kurā iekļauti attēli ar savas studentu apliecības abām pusēm, uz dkubs@dkubs.lv, tematā (subject) norādot "Studentu versija". Kad būsim saņēmuši epastu ar pieteikumu, tad atbildē tiks atsūtīta saite uz programmas instalācijas faila lejupielādi un tālākie norādījumi. Studentu versijas licence ir derīga līdz tekošā mācība gada beigām.

N.B.!

Studentu versijas licence var tikt nepiešķirta/ anulēta gadījumos, ja radīsies aizdomas par to, ka attiecīgo versiju izmanto cilvēks, kas nav norādīts attiecīgajā studenta apliecībā.

Interesanti

interesanti

Dažādi interesanti materiāli, kas var palīdzēt programmas lietotājam un potenciālajam interesentam uzzināt vairāk par programmas darbību